Tânărul motociclist accidentat în intersecția Dedeman e la ATI

Tânărul motociclist de 29 de ani, accidentat grav sâmbătă, după ce s-a ciocnit cu un autoturism în intersecția din fața magazinului Dedeman este internat la secția ATI a Spitalului Județean de Urgență. Tânărul este politraumatizat, însă conștient. Purtătorul de cuvânt al Spitalului Județean Clinic de Urgență Camelia Strungari a precizat la solicitarea Bistrița Express că … Continuă lectura Tânărul motociclist accidentat în intersecția Dedeman e la ATI