Fosta deputată de Bistrița-Năsăud, avocata Diana Morar este propusă vicepremier în Guvernul Veștea. Lista depusă la Parlament de premierul desemnat, Andrei Veștea, duminică noaptea, are doi miniștri din Bistrița-Năsăud: Diana Morar propusă vicepremier independent fără portofoliu și Bogdan Ivan, fostul titular de la Ministerul Energiei, propunerea PSD pentru aceeași funcție. Numele Dianei Morar a apărut … Continuă lectura Fosta deputată Diana Morar propusă vicepremier în Guvernul Veștea. Bogdan Ivan e propunerea pentru Energie
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba