
Campionii reciclării din școlile bistrițene au fost premiați din nou: unii elevi au adunat singuri peste o tonă de deșeuri reciclabile
Mai mulți elevi din județ au reușit să adune cantități impresionante de deșeuri reciclabile în cadrul concursului devenit tradițional, „Reciclezi pentru viitorul tău”, organizat de ADI Deșeuri Bistrița-Năsăud și Supercom












