
Aveți medicamente expirate, baterii sau vopsele vechi? Urmează o campanie de colectare gratuită în tot județul
Dacă aveți prin casă medicamente expirate, baterii uzate, recipiente de vopsea, spray-uri sau alte deșeuri periculoase, săptămâna viitoare le veți putea preda gratuit. Între 8 și 13 iunie, ADI Deșeuri












